Ślubny skandal Tom 8 Juli Quinn to więcej niż książka

Ślubny skandal Tom 8 Juli Quinn to więcej niż książka

Przed nami kolejna odsłona książki Juli Quinn Ślubny skandal. Bridgertonowie. Tom 8. Najnowsza pozycja książkowa Ślubny skandal spełnia niemal wszystkie cechy gatunku. Książka przypadnie do gustu wszystkim czytelnikom, którzy mażą o odpoczynku przy dobrej książce. Niezwykle żywe dialogi oraz niezapomniana historia odważnych, energetycznych kobiet niepoddających się konwenansom nadaje książce nowego nieodpartego uroku. Po przeczytaniu tej książki warto sięgnąć po inne pozycje Juli Quinn.

Krótki opis książki Ślubny skandal Tom 8 Juli Quinn

Główny bohater książki Gregory Bridgerton wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Jego wiara przechodzi w przekonanie, że jeśli na swojej drodze życia napotka kobietę swoich snów, natychmiast to rozpozna. I w książce właśnie tak się stało. Główna postać wierzy również, że by stanąć przed ołtarzem, musimy czasami postawić wszystko na jedną kartę. Jednak co zrobić, jeśli okaże się, że nasza wybranka to nie jest ta jedna jedyna, do końca naszego życia kobieta? Co, jeśli okaże się, że niezwykle urocza panna Watson Hermiona jest zauroczona kimś innym? Z tymi oraz z wieloma innymi dylematami mierzy się główny bohater. W książce pojawia się również najbliższa przyjaciółka panny Watson, która próbuje uratować Hermionę przed popełnieniem błędu i proponuje Gregorowi pomóc zdobyć jej serca. Jednak sama trafia w szpony miłości i zakochuje się w panu Bridgerton. 

Ślubny skandal kolejna odsłona historii rodzeństwa Bridgertonów

Ślubny skandal. Bridgertonowie. Tom 8 (nowość i bestseller) Juli Quinn została wydana przez wydawnictwo Zysk i S-KA. Książka należy do gatunku literatury pięknej idealnie nadających się dla wszystkich kobiet szukających na co dzień wytchnienia. Bridgertonowie to cała seria tomów autorstwa Juli Quinn, która cieszy się bardzo dużą popularnością. Książka doczekała się ekranizacji i można ją obejrzeć na Netflixie. Każdy z tomów opowiada historię innego z rodzeństwa. Dlatego można bez problemu czytać je oddzielnie. Ślubny skandal Tom 8 to historia miłosnych nieporozumień oraz zawiłości uczuć. Wszystko okraszone subtelnym wdziękiem oraz nasycone humorem romans współczesnej Jane Austen. 

Daniel