Najnowsza część bestsellerowych Bridgertonów

Najnowsza część bestsellerowych Bridgertonów

Bridgertonowie powracają… po raz kolejny! To już ósmy tom tej bestsellerowej sagi rodzinnej, w której śledzimy miłosne perypetie bogatej brytyjskiej rodziny. Z jakimi perypetiami przyjdzie tym razem zmierzyć się głównym bohaterom? Czy wszystkie związki przetrwają próbę czasu i jakie zmiany będą wiązać się z pojawieniem się w serii zupełnie nowych postaci? Na wszystkie te pytania Julia Quinn, autorka cyklu, postara się odpowiedzieć w najnowszym tomie: Ślubny skandal. Bridgertonowie. Tom 8w promocji. Sprawdźmy, czy ta część dorówna swoim poprzedniczkom.

Czy to prawdziwa miłość?

Jak już sama nazwa nowej książki Quinn wskazuje, tym razem przyjdzie nam się skupić nie tylko na ceremonii ślubnej, ale i długich oraz stresujących przygotowaniach do wesela, oraz… jego konsekwencjach. Gregory jest święcie przekonany, że się zakochał. Mężczyzna prawdopodobnie się nie myli, problem jednak w tym, że jego wybranka darzy miłością kogoś innego. Nie wszystko stracone, gdyż przyjaciółka Hermiony, kobiety, w której zakochał się Gregory, stara się jak może, aby przekonać ją do tego, że to właśnie Gregory jest mężczyzną jej życia. A wszystko to dlatego, że ta chce uchronić swoją najdroższą przyjaciółkę przed złym, według niej wyborem. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy przez te wszystkie usilne starania Lucy zakochuje się w Gregorym. W mężczyźnie, który dzięki jej staraniom ma ożenić się z Hermioną! 

Romantyczne perypetie

Ślubny skandal to doskonała komedia pomyłek. Nic nie jest tu takie, jak się wydaje, a Julia Quinn komplikuje swoją historię jeszcze bardziej, dodając do niej kolejne zwroty akcji. Przy tym jest to wyjątkowo zabawna powieść, być może najzabawniejsza z całej serii. Lucy i Gregory to sympatyczni i pełni życia bohaterowie, których perypetie śledzi się z autentycznym uśmiechem na twarzy. Czy to powieść wyłącznie dla fanów serii o Bridgertonach? Zupełnie nie! Ta błyskotliwa, promienna i pędząca na złamanie karku historia spodoba się fanom gustującym w pokrzepiających i poprawiających samopoczucie opowieściach. 

Daniel