Czy Gregory odnajdzie miłość swojego życia?

Czy Gregory odnajdzie miłość swojego życia?

Gregory od zawsze wierzył w prawdziwą miłość. Gdy w końcu trafia na odpowiednią kobietę ta okazuje się ona być zaręczona z kimś innym. Czy mężczyzna będzie w stanie przekonać ją do siebie? O tym w książce “Ślubny skandal. Bridgertonowie. Tom 8” autorstwa Julii Quinn.

Czy Gregory Bridgerton dopnie swego?

Gregory Bridgerton, w przeciwieństwie do większości mężczyzn, których zna wierzy w istnienie prawdziwej miłości. W głębi serca wie, że gdy na jego drodze stanie odpowiednia kobieta będzie w stanie ją rozpoznać. Tak też się dzieje. Gdy spotyka Hermionę Watson jest przekonany, że to ta jedyna. Jest tylko jeden problem. Panna Hermiona kocha się w kimś innym. Przyjaciółka Hermiony lady Lucinda Abernathy jest przekonana, że wybranek Hermiony nie jest jej godzien, więc postanawia pomóc Gregory’emu wywalczyć drogę do jej serca. Sprawy się komplikują, gdy Lucinda odkrywa, że zaczyna czuć do Gregory’ego coś więcej niż zwykłą sympatię. Gregory staje przed dylematem, ale w końcu zaczyna przyznawać sam przed sobą, że czuje coś do Lucy. Ale i tym razem nie obejdzie się bez komplikacji, gdyż Lucinda jest zaręczona, a jej rodzina nie ma zamiaru zrywać zaręczyn. Gregory postanawia zrobić wszystko, żeby to on stanął przy Lucindzie w trakcie uroczystości jako pan młody. Czy będzie w stanie osiągnąć swój cel? Jak na jego propozycję zareaguje Lucinda? 

Seria, która podbiła świat 

“Ślubny skandal” to ósmy tom serii książek, których autorką jest Julia Quinn. Cykl o rodzinie Bridgerton pokochał cały świat. Każda z książek opisuje życie jednego członka rodziny i walkę o to, co w życiu najważniejsze, czyli miłość. Nie zawsze jest łatwo, ale bohaterowie książek wierzą, że warto walczyć o uczucia. Seria książek o Bridgertonach składa się z następujących tytułów: “Mój książę”, “Ktoś mnie pokochał”, “Propozycja dżentelmena”, “Miłosne tajemnice”, “Grzesznik nawrócony”, “Magia pocałunku”, “Ślubny skandal” oraz “The Bridgertons: Happily Ever After”. Na podstawie książek powstał serial o tym samym tytule. 

Daniel